reklama 11A

reklama

Panská lícha zažije vrchol parkurové sezóny v Jihomoravské oblasti ČJF

 04.09.2019 11:38 | AUTOR

ikonka Ve dnech 14.-15. září se v jezdeckém areálu Panská lícha v Brně uskuteční Grand finále Jihomoravské jezdecké ligy v parkurovém skákání. Jezdci sbírají po celou sezónu body ve třech kategoriích: Amatéři, junioři, senioři.
reklama 12D
Zároveň se v tento termín uskuteční finále Panská lícha Cup 2019 v kategoriích „Energys Hobby Tour“, ADW Silver Tour“ a „Equiservis Master Tour“. V sobotních soutěžích mohou jezdci získat cenné body ve všech kvalifikačních soutěžích Jihomoravské jezdecké ligy a Panská lícha Cupu, které se budou dvojnásobit. Na výherce čekají krásné věcné ceny v podobě dek, podsedlových deček, pohárů, cen od sponzorů a v neposlední řadě hezké finanční výhry v hodnotě bezmála 70.000,- Kč. Během celého závodního meetingu se odehraje celkem 15 soutěží stupně „ZZ“ – „S*“. Všechny soutěže jsou otevřeny také jezdcům, kteří nebodují do Jihomoravské jezdecké ligy a Panská lícha Cupu. V sobotu se účastníci mohou těšit na večerní „Barbecue party“. Stavitelem parkurů bude Jana Holá.

reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.reklama 13B

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace