reklama 11B

reklama

Voltižní MČR Tlumačov: Hablovič získal nejvyšší známku úvodního dne

 19.09.2020 20:45 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V sobotu 19. září začalo v Tlumačově mistrovství České republiky ve voltiži. Závodí se celkem v pěti kategoriích. Nejvyšší známku sobotního programu dostal od rozhodčích obhájce zlata z roku 2019 v seniorské soutěži Jan Hablovič.

reklama 12B

 

Sobota nabídla v Tlumačově povinné a volné sestavy. Seniorskou soutěž vede suverénně Jan Hablovič, který dostal s Conrodem nejvyšší hodnocení dne 8,538.  Mezi juniory kategorie A je v čele Adéla Kotolová cvičící na Landarovi. Následuje jí loňská mistryně republiky Tereza Czyžová, jež cvičí na Aladinovi.
 
V čele kategorie B je Ema Žůrková, kterou nese Patriot NF a soutěž dvojic ovládly Adéla Kotolová a Barbora Trávníčková. Mezi skupinami juniorů jsou nejlepší členové TJ Slovan Frenštát. 
 
Šampionát bude pokračovat v neděli finálovými jízdami. 
 

Sledovat je můžete online živě ZDE

 
 
Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace