Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

Vladimír Malák dvakrát čtvrtý na mezinárodních závodech ve Vejeru

 15.10.2021 22:15 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Ve španělském Vejeru de la Frontera se od čtvrtka 14. října konají mezinárodní závody. V pátečních soutěžích byl úspěšný Vladimír Malák, který skončil dvakrát čtvrtý. Nejprve s valachem Cassital By Boris, a poté i se Zarthagem Br Z.

reklama 12C

Druhý závodní den dvouhvězdových mezinárodních závodů ve španělském Vejeru de la Frontera byl úspěšný pro Vladimíra Maláka. Nejprve vybojoval čtvrté místo s valachem Cassital By Boris ve stupňované obtížnosti do 120 centimetrů, poté stejné umístění zopakoval se Zarthagem Br Z v parkuru s výškou překážek 130 centimetrů.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Ilustrační foto: Kateřina NávojováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace