ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Vítek je úspěšná na CSI Grimaud. V pátečním programu slavila vítězství

 13.05.2022 18:45 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Anna Marie Vítek pokračuje v účasti na CSI v Grimaud nedaleko francouzského St. Tropez. V pátek 13. května zapsala několik bezchybných výkonů v soutěžích až do 135 centimetrů. V sedle klisny Mama Mia Picobello Z slavila vítězství.

reklama 12D

 

Triumfovala s ní na parkuru CSI1* do 115 centimetrů, v němž zaznamenala nulu v nejlepším čase. 
 
V soutěži do 130 centimetrů pak předvedla čisté jízdy hned s dvěma koňmi. S Chacco´s Amke obsadila deváté místo, v sedle valacha Here I Am pak dojela desátá.
Anna Marie Vítek nechybovala ani v dvoufázovém skákání do 135 centimetrů. To absolvovala s hnědákem jménem Caracho a zapsala osmé místo.
 
Závody jsou velice dobře obsazené. Poslední uvedenou soutěž ovládla olympijská účastnice Penelope Leprevost na Eyepop Semilly. Ve startovních listinách najdeme například i Američanku Lauru Kraut, která na tomto parkuru skončila jen o jednu příčku před českou juniorkou.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Ilustrační foto poskytla Anna Marie Vítková


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE