Mistrovství světa v Herningu na Jezdci.cz: voltiž, drezura, skoky
reklama 11A

reklama

Vištalová s Dominique startuje v Mnichově. O víkendu byla pátá a osmá

 23.05.2021 21:05 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Paradrezurní reprezentantka Anastasja Vištalová se účastní mezinárodních závodů CPEDI3* v Mnichově. S Dominique startovala poprvé v sobotu, kdy v Team Testu Grade I obsadila páté místo. V neděli byla v individuálním testu osmá.

reklama 12A
 
Za sobotní výkon obdržela Anastasja Vištalová s Dominique 67,321 %, v neděli jí rozhodčí ohodnotili 66,726 %. Stejných soutěží se účastní i slovenská jezdkyně Lucia Vladovičová s koněm Sterngreifer. První den byla osmá s 66,726 %, druhý pak šestá s 68,929 %. 
 
V obou případech nejlepší výkon předvedl Ir Michael Murphy s Cleverboyem (73,405 % a 76,488 %). Závody pokračují ještě v pondělí. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: se souhlasem Anastasji Vištalové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace