ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

V Peelbergenu probíhá CSI. Čeští jezdci zapisují bezchybné výsledky

 13.05.2022 19:43 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V nizozemském Peelbergenu se od čtvrtka 12. května konají mezinárodní parkurové závody CSI. Zastoupení má i Česká republika, a to díky Emmě de Moussac. Účastní se také Oliver a Adam Písaříkovi. Prozatím předvedli několik čistých jízd.

reklama 12A

 

Adam Písařík obsadil v sedle valacha Forevera čtvrté místo v čtvrteční dvoufázové stotřicítce, která byla kvalifikací do CSI1* Grand Prix. Obě fáze překonal bez trestných bodů. Bez chyb dokončil parkur i Oliver Písařík s Chaccothagem a bylo z toho desáté místo.
 
Emma de Moussac dojela šestá v soutěži do 135 centimetrů, když nezaváhala v sedle klisny Bellis Gisa Z. Na stejně vysokých překážkách zapsal dvě nuly také Oliver Písařík s Castelanem 3.
 
V pátek se Adam Písařík dostal do top 10 ve stočtyřicítce, a to s belgickým valachem Fabius de Laubry. Stejný jezdec bral třetí místo s Foreverem v páteční kvalifikaci do jednohvězdové Velké ceny. Tutéž soutěž absolvoval i Oliver Písařík, který s koňmi Chaccothago a Sea Cost Crystal de Leau rovněž nechyboval.
 

Výsledky můžete sledovat ZDE

 
Ilustrační foto Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE