reklama 11D

reklama

V Olivě brala deváté místo Emma De Moussac v pateční stočtyřicítce

 13.11.2020 17:11 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V pátek 13. listopadu vyrazily opět do boje při Mediterranean Equestrian Tour 2020 sestry De Moussac. Výborné deváté místo získala v soutěži do 140 centimetrů Emma, když dojela do cíle s Homey bez jediné chyby. Nechybovala ani její sestra Charlotte.

reklama 12C
Na páteční program ve španělské Olivě byla zařazena i kvalifikační soutěž na nedělní Grand Prix, která se jela na výšce 145 centimetrů. V té také startovala Emma Augier De Moussac. S Diorem P Z přivezla čtyři trestné body, což ji zařadilo na třiatřicáté místo výsledkové listiny. 
 
Charlotte Augier De Moussac sedlala své koně v bronzové a stříbrné túře. Dvoufázovou soutěž na výšce 125 centimetrů překonala s valachem Iron Man J.P. s čistým kontem a patřilo jí devatenácté místo. Parkur o deset centimetrů vyšší poté absolvovala s koněm Jules Verne DB, a to také bez jediné chyby, čímž se zařadila na patnáctou pozici. 
 
Kompletní výsledky naleznete ZDE 
 
Foto archiv jezdkyně 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace