EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

V O2 areně odstartovaly soutěže CSI2*. Češi nechyběli mezi nejlepšími

 19.11.2021 12:38 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Páteční závodní den při GC Prague Playoffs otevřela soutěž CSI2* s překážkami do 130 centimetrů. Převahu měli čeští jezdci, Janu Štětinovi a Lauře Najmanové se podařilo probojovat mezi elitní osmičku. Z vítězství se radoval Brit George Whitaker.

reklama 12C

 
Zahajovací soutěž Medium Tour CSI2* se jela jako dvoufázové skákání na parkuru 130 centimetrů vysokém. Suverénní výkon podal George Whitaker, který s valachem Peanut dokončil v čase 30,08 vteřiny a odskočil ostatním soupeřům o více jak vteřinu.
 
Naopak na dalších místech rozhodovaly o pořadí setiny sekundy. Druhé místo nakonec uhájila švýcarská dvojice Géraldine Straumann a Thunder G Z s časem 31,41 sekundy. O čtrnáct setin pomalejší jízda vynesla třetí příčku Mii-Charlotte Becker z Německa. 
 
Nejlepší český výkon podal úřadující mistr České republiky Jan Štětina. S hřebcem Presley dokončil druhou fázi v čase 31,95 a obsadil sedmé místo. Jen o jednu pozici níže skončila mladá česká jezdkyně Laura Najmanová s La Frei. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace