ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

V Humpolci začalo mistrovství ČR spřežení. V singlech vede Brixová

 16.09.2021 19:12 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek odpoledne začalo na závodišti v Humpolci Dusilově mistrovství České republiky spřežení. První soutěžní den měli na programu drezurní zkoušku účastnici soutěže jednospřeží. Vedení se ujala Alena Brixová se Senatorem 1.

reklama 12C
 
V tzv. singlech startuje při mistrovství České republiky sedmnáct vozatajů. Nejlepší drezuru předvedla ve čtvrtek Alena Brixová, jež se Senatorem 1 obdržela od rozhodčích 44,48 trestného bodu. Druhá je Markéta Sedlinská a Conversano XIII-14, jejíž bodové skóre je zatíženo 45,77 body. S drobnou ztrátou je pak na třetí příčce Jiří Ziegler. Ten zapřahá Harolda 2 a dosáhl s ním na 46,15 bodů. 
 
Méně jak padesát bodů má ještě Jan Minarčík s Lorci. Jeho výsledek v drezuře byl ohodnocen 47,82 trestnými body. Pod padesátibodovou hranici se nedostal o 34 setin Daniel Bejr se Sheldonem Cooperem. Do TOP10 se ještě vešli Jiří Koníř, Karel Nývlt, Vladimír Moudrý, Lucie Kurková a Emil Moudrý. 
 
Republikový šampionát pokračuje v Humpolci v pátek od 9:00 hodin soutěží dvojspřeží. Ve 13:30 naváže dvojspřeží pony a od 15:00 hodin bude možné sledovat v drezurním obdélníku účastníky královské kategorie čtyřspřeží. Na sobotu a neděli připravuje internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Českou jezdeckou federaci on-line přenos. 
 
Ilustrační foto: Karel Rozboud


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace