ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

V Chuchli zněla česká hymna i před Pohárem národů. Zajistil ji Malák

 07.05.2021 19:14 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

V pátek jsme se dočkali v Chuchle Areně Praha české hymny již po soutěži CSI1*. Nejlepší výkon na parkuru vysokém 125 centimetrů předvedl Vladimír Malák s klisnou Lemousine van de Dael. Na dekorování nechyběly ani sestry Anna Marie a Kristina Vítek.

reklama 12D

 
Páteční soutěž vysoká 125 centimetrů při CSIO3* CET Prague Arena se jela na čas. Nejrychleji si s připraveným kurzem s časem 57,23 vteřiny poradil Vladimír Malák s klisnou Lemousine van de Dael a radoval se tak z vítězství. Druhé místo získala švédská jezdkyně Ida Selin s klisnou Falita J.W.B.
 
Třetí i čtvrtou příčku si zajistila svými výkony Anna Marie Vítek, a s to s koňmi Lanoso a Chacco's Amke. Vydařený výkon předvedla i její sestra Kristina, která si s valachem Chicco 419 dojela po bezchybném výkonu pro páté místo.
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace