ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

V Chuchle Areně Praha probíhá tradiční Cena Eliota. S** ovládl Horký

 08.10.2021 21:44 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Od pátku 8. října hostí pražský areál ve Velké Chuchli parkurový podnik Cenu Eliota. První den vrcholil v podobě nejvyšší soutěže, jejíž překážky dosahovaly 130 centimetrů. Náročný parkur stavitelky Magdolny Erdélyi vyšel nejlépe Václavu Horkému.

reklama 12D
Vítězem hlavní páteční soutěže v Chuchle Areně Praha v úvodu Ceny Eliota se stala dvojice Václav Horký a klisna Asile de Paix P. Speciální dvoufázovou soutěž překonali bez trestných bodů a čas druhé fáze 28,77 vteřiny rozhodl o jejich vítězství. Druhou příčku vybojoval Luděk Smaha s koněm Illusion a třetí skončili Matěj Kotalík a Danubia.
 
Vrcholem celé parkurové události bude nedělní jednokolová soutěž s finále na výškách překážek do 145 centimetrů, v níž si jezdci rozdělí finanční ceny v celkové hodnotě šedesáti tisíc korun českých. 
 
Foto: Chuchle Arena Praha


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace