ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11A

reklama

Těžký start dostihového roku: Češi se na "hluboku" v Cagnes trápili

 01.01.2021 15:00 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Ole Caballero a Santa Klara jsou první koně v českém tréninku, kteří se v roce 2021 představili na dráze. Zástupcům stáje Scuderia Aichner SRL se v rámci novoročního mítinku v Cagnes-sur-mer, poznamenaném deštěm a těžkou dráhou, tentokrát nedařilo.

reklama 12C

Do cíle se dostal pouze osmiletý Ole Caballero, který strávil prodejní steeplechase Prix des Illes D'Or (3800 m, 16 000 eur) na chvostu pole. Pod Josefem Bartošem přeskákal celý kurs a doběhl šestý, na poslední dotaci ztrácel 20 délek.

Hnědka Santa Klara si v proutěných překážkách Prix de l' Artois (3500 m, 24 000 eur), které byly odstartovány až na čtvrtý pokus, počínala výrazně aktivněji. V úvodu dostihu cválala na druhém až třetím místě a Bartoš se snažil volit vnější stopu. Za osmou překážkou však během pár vteřin ztratila pozici, nabrala ztrátu a italskému šampionovi nezbylo, než ji zadržet.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace