ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Sto startů v Gold Tour při CET Prague Cupu. Nejlepší byl Ital Lupino

 16.06.2022 15:20 | AUTOR

ikonka

V nejpočetnější soutěži úvodního dne CSIO3*-W CET Prague Cupu v Chuchle Areně Praha, která je součástí Gold Tour, odstartovalo přesně sto dvojic. Nejlepší výkon na parkuru s překážkami do 140 centimetrů předvedl Ital Nico Lupino s klisnou Ilba VDL.

reklama 12D

 
Italský jezdec Nico Lupin s klisnou Ilba VDL byl jedním ze dvou startujících, kteří parkur dokončili v čase kratším než 60 vteřin. Jeho čas měl hodnotu 59,23. To bylo o 32 setin sekundy méně, než zaznamenala belgická reprezentantka Charlotte Philippe s klisnou Godiva S. Ta se tak stala druhou vítězkou, neboť při účasti stovky dvojic se výsledky rozdělily na dvě části.
 
V ceně společnosti BMW CarTec byl z českých jezdců nejlepší Vladimír Tretera. S klisnou Glierite dokončil soutěž bezchybně v pátém nejlepším čase 63,08. Po rozdělení výsledků se mohl nakonec radovat z třetího místa a pátá ve stejné části skončila Tereza Svobodová na klisně April Z.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který realizuje ve spolupráci s Czech Equestrian Teamem internetová televize EquiTV.cz
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace