EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Štětina a Speed & Music: Atraktivní soutěž v O2 areně s českým vítězem

 20.11.2021 16:32 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Z dalšího českého vítězství při GC Prague PlayOffs se mohli radovat návštěvníci O2 areny v soutěži Speed & Music, v níž nenašel přemožitele úřadující mistr České republiky Jan Štětina s Gylordem. V elitní trojici skončila také Tereza Svobodová.

reklama 12C

 
Jan Štětina si s hřebcem Gylordem do pražské O2 areny přivezl výbornou formu. Po pátečním druhém místě totiž v sobotu slavil vítězství. Na parkuru vysokém do 145 centimetrů při CSI2* Large Tour nechyboval a jeho vítězný čas se zastavil na hodnotě 57,89 vteřiny.
 
Ještě rychlejší v této soutěži nazvané Speed & Mucis byla páteční vítězka Tereza Svobodová v sedle klisny Britanie. O první příčku ji však připravila chyba na posledním skoku. 
 
V této speciální soutěži se za každou chybu připočetly tři vteřiny k výslednému času, a tak se Svobodová nakonec mohla radovat ze třetí pozice. Na druhé místo se díky času 58,48 dostala Jane Richard Philips a valachem Fouego de la Closiere.
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace