ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11D

reklama

Sternkranz se podruhé umístil v Cagnes-sur-mer, závěrem stihl "tabuli"

 18.12.2020 17:03 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Šestiletý tmavý hnědák Sternkranz ze stáje Scuderia Aichner SRL získal i ve svém druhém prosincovém startu v Cagnes-sur-mer dotaci. Pod Josefem Bartošem v pátek doběhl pátý ve steeplechase handicapu Prix Katko (4200 m, 31 000 eur).

reklama 12C

Spolehlivý německý odchovanec se velkou část dostihu držel na předposledním místě v kontaktu se startovním polem a asi tři překážky před koncem si začal zlepšovat pozici. Bartoš naplno jezdil už v posledním oblouku a Sternkranz se dobrým závěrem posunul na dotovanou pátou příčku, osm délek za vítězem. Tím nebyl nikdo jiný než sedmiletý Tsar Noir, který před třemi lety absolvoval dva starty jako svěřenec Jiřího Michala a při debutu na proutěných překážkách v Compiegne ho jel shodou okolností právě Josef Bartoš.

O dvě hodiny dříve nasadil trenér Josef Váňa poprvé v rámci mítinku pětiletého Starmana, který však v prodejních proutěných překážkách Prix de l'Authion (3500 m, 16 000 eur) do bojů o přední pozice nezasáhl. Z chvostu pole se sice v cílové rovině propracoval na šesté místo, na prvního Le Meteque však ztrácel více než 21 délek.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace