reklama 11D

reklama

Startuje další týden CES Tour 2020. Z Čechů se skvěle vedlo Portychové

 05.11.2020 18:52 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Čtvrtečním parkurovým programem byl zahájen další týden podzimní túry ve španělské Valencii, kde bude opět bojovat o nejlepší pozice početně zastoupená česká ekipa. Na úvod připsala výborná umístění Linda Portychová se svými koňmi.

reklama 12D

Ve španělské Valencii pokračuje CES Valencia Autumn Tour 2020. Při zahajovacím dni skončila na třetím místě Linda Portychová s klisnou Falino, a to v soutěži na obtížnosti 130 centimetrů. Na stejné úrovni brala osmé místo v sedle hřebce Copin’s Boy mezi sedmiletými koňmi. Svůj úspěšný začátek ve Valencii uzavřela šestým místem s klisnou Juliett, po zajetí bezchybného parkuru na výšce 140 centimetrů. Nastoupila i do nejvyšší čtvrteční soutěže na výšce 145 centimetrů, v níž ale jednou chybovala s klisnou La Mirage. 
 
Ve čtvrtek se na španělském kolbišti objevil také Aleš Opatrný. Bez trestného bodu dojel do cíle s Colinem Z a patřilo mu čtrnácté místo mezi sedmiletými koňmi. Další čistý výsledek zapsal s Gentlemenem vh Veldhof a v soutěži na úrovni 145 centimetrů skončil osmnáctý. Šest trestných bodů poté přivezl s Forewerem. 
 
Ve stejné soutěži pak startovala také Mariana Michlíčková s valachem Leeve Jung. Ta se zařadila na 44. místo, poté co obdržela pět trestných bodů. 
 

Další výsledky z CES Valencia Autumn Tour 2020 naleznete ZDE

 
Foto: archiv Lindy Portychové 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace