ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Stáj Leram startovala v Chantilly, Troizilet dosáhl na dotaci

 21.12.2020 17:22 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dva koně vyslal na pondělní dostihy v Chantilly trenér Václav Luka mladší, který opět angažoval sedmou v aktuální francouzské statistice Marii Vélon. Úspěšnější z dvojice zástupců stáje Leram byl Troizilet, který získal dotované sedmé místo.

reklama 12C

Druhý z letošního EJC Leram Million se v nejbohatším dostihu dne, classe 2 Prix de la Piste des Lions (1600 m, 44 000 eur), pohyboval v blízkém druhém sledu a do cílové roviny točil vnější stopou v kontaktu s nejlepšími. Brzy ho sice začali pohlcovat útočící koně z druhé vlny, ale Troizilet dál bojoval a připsal si druhé letošní dotované umístění na francouzské půdě. Ze sedmé příčky ztrácel asi 6 délek na vítěze My Charming Prince.

Pětiletého Isermana vedla Marie Vélon na předposledním místě a ve finiši se pokusila v hloubi pole zaútočit, ale valach brzy zeslábl a v sedmnáctičlenném poli klesl na třinácté místo.

Foto: Luka RacingK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace