Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11B

reklama

Seznam kvalifikovaných do finále KMK v Písku. Účast je nutné potvrdit

 24.08.2021 15:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Asociace svazů chovatelů koní ČR publikovala na svých internetových stránkách seznam koní kvalifikovaných do finále Kritéria mladých koní 2021 v parkurovém skákání, které má již v JIS otevřené přihlašování.

reklama 12B
 
„Prosíme majitele nebo jezdce kvalifikovaných koní, aby je co nejdříve přihlásili a v případě, že se s koněm nechtějí účastnit finále KMK v Písku, aby napsali svou odhlášku na e-mail: info@aschk.cz,“ upozorňují zástupci Zemského hřebčince Písek. 
 
„Letos je v pořadí velké množství náhradníků se splněnou povinností absolvování soutěže ve druhé polovině sezony,“ dodávají s tím, že by je rádi případně stihli oslovit a doplnili jednotlivé kategorie do počtu dvaceti účastníků.
 

Seznam kvalifikovaných najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace