ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11A

reklama

Šampion ztrestal soupeře bičem, rozhodčí mu dali za pravdu

 02.02.2021 09:25 | AUTOR: Martin Cáp |
VIDEO

ikonka

Vypjatý finiš měl dostih klisen na 1800 metrů, který se běžel minulý čtvrtek v jihoafrickém Vaalu. Šestinásobný šampion Piere Strydom ztratil nervy a několikrát udeřil soupeře Muziho Yeniho bičíkem. Stevardi mu posléze přisoudili vítězství.

reklama 12C

55letý Strydom, jehož bezmála čtyřicet let dlouhá kariéra čítá přes 5000 vítězství, jel klisnu Fort Anne. Těsně před cílem se na něj začal tlačit Yeni na Nettě a došlo ke kontaktu obou koní. Ze souboje vyšla vítězně Netta, ale Strydom si manévr soupeře nenechal líbit a vytáhl na Yeniho bičík.

Dostihová komise nicméně po zhlédnutí záznamu a záběrů z čelné kamery pořadí v cíli otočila a přisoudila vítězství Strydomovi. Není bez zajímavosti, že Muzi Yeni předloni dostal tříměsíční distanc za potyčku s kolegou Lylem Hewitsonem.

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace