ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Portychové svědčí belgická kolbiště. Skončila osmá v Sentower Park

 08.10.2021 08:56 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve čtvrtek 7. října byla zahájena halová parkurová sezona v belgickém areálu Sentower Park. Úvod mítinku se vydařil Lindě Portychové, jež skončila na osmé příčce s Copin’s Boyem ve stočtyřicítce. Úspěšní byli také bratři Oliver a Adam Písaříkovi.

reklama 12C
Čechům se vydařil vstup do prvního mezinárodního halového podniku v belgickém Sentower Park. Vedle osmého místa a porážky více než devadesáti dalších dvojic ve stočtyřicítce si Linda Portychová připsala i bezchybnou jízdu mezi mladými koňmi, a to v sedle sedmiletého valacha Jumago na překážkách 130 centimtrů vysokých. 
 
Adam Písařík nechyboval s Cetoulagem v soutěži do 130 centimetrů a čas druhé fáze stačil na konečnou devátou příčku. Bez chyby dojel do cíle této speciální dvoufázové soutěže i Oliver Písařík s Chaccothagem a skončil osmnáctý. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Foto: poskytla Linda Portychová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace