EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Portychová třetí v sobotní Medium Tour při Playoffs. Vyhrála Ahlmann

 20.11.2021 13:31 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Třetí závodní den GC Prague PlayOffs začal soutěží CSI2*, při níž se čtrnáct dvojic utkalo v rozeskakování. Nejlepší český výkon podala Linda Portychová, která s Gladiatorem skončila třetí. S velkým náskokem zvítězila Pheline Ahlmann s Abby.

reklama 12C

 
Skoková soutěž s výšku překážek 135 centimetrů vyvrcholila napínavým rozeskakováním. Mezi čtrnácti bezchybnými jezdci ze základního kola bylo i osm českých. 
 
Bezchybnou jízdou v čase 37,88 vybojovala Linda Portychová s Gladiatorem třetí místo. O něco rychlejší byla druhá Géraldine Straumann s klisnou Qualoma Z, které časomíra ukázala hodnotu 37,75. Tato jezdkyně si zopakovala druhou příčku z pátečního dne. 
 
Suverénní vítězkou se stala německá jezdkyně Pheline Ahlmann. S klisnou Abby dostala do cíle ve výborném čase 34,89 sekundy. 
 
Na dekorování elitní osmičky byli tři Češi. Po bezchybné jízdě si sedmé místo zajistila s Caloxem Lucie Strnadlová, když dokončila v čase 40,64 vteřiny. Jen o řádek níže skončil Jan Štětina, který se s hřebcem Presley podíval na dekorování již podruhé během tohoto mítinku.
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace