reklama 11B

reklama

Pokračuje CES Valencia Autumn Tour. Opatrný si dojel pro sedmé místo

 12.11.2020 17:44 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Čtvrtým týdnem pokračuje španělská túra ve Valencii. Velmi dobrá umístění po celou dobu sbírá Aleš Opatrný i Linda Portychová. Ani při zahájení tohoto týdne tomu nebylo jinak. Aleš Opatrný skončil s Guccim sedmý v nejvyšší soutěži dne.

reklama 12A
Ve španělské Valencii velmi dobře prezentují čeští jezdci své sedmileté koně. V soutěži, která je určená pro tuto věkovou kategorii zajel ve čtvrtek bezchybnou jízdu Aleš Opatrný s Colinem Z a obsadil šestnácté místo. 
 
Se svým sedmiletým hřebcem Copin’s Boyem nechybovala ani Linda Portychová, která byla na parkuru ještě o něco rychlejší a skončila třináctá. Ta startovala také na úrovni 130 centimetrů, v níž přidala další dvě čisté jízdy s klisnami Falino (6. místo) a Juliett (9. místo). 
 
S pěti trestnými body dorazila do cíle soutěže s výškou překážek do 130 centimetrů další česká jezdkyně Viktorie Šusterová. S valachem Calu Rubin obsadila čtyřiadvacátou pozici. 
 
Kompletní výsledky z CES Valencia Autumn Tour 2020 naleznete ZDE
 
Foto archiv jezdce


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace