ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11B

reklama

Piggott se nechal očkovat proti Covidu-19. Jako jediný přišel bez hole

 05.02.2021 11:32 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Žokejská legenda Lester Piggott se koncem ledna nechala očkovat proti Covidu-19. 85letý Piggott, který před třemi lety dostal kardiostimulátor a v poslední době žije ve Švýcarsku, zatím obdržel první dávku vakcíny, potvrdil jeho syn Jamie.

reklama 12A

Podle listu Racing Post šlo všechno hladce. Devítinásobného vítěze britského derby zarazilo jen to, že byl jediným seniorem, který se po očekovacím centru pohyboval bez pomoci hole.

"Tátovi se daří dobře. Situace ve Švýcarsku je naštěstí lepší než ve Velké Británii, ale otec raději neriskuje. Britské dostihy naštěstí naplno běží, takže intenzivně sleduje oba dostihové kanály v televizi," řekl Jamie Piggott.

Foto: Martin CápK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace