ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11B

Papoušek s Charlyn v Linci chyboval. Dařilo se mu s mladými koňmi

 16.04.2022 21:05 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V rakouském Linci pokračovaly v sobotu mezinárodní skokové závody, kterých se účastní i řada českých jezdců. V nejvyšší soutěži s výškou do 150 centimetrů startoval pouze Kamil Papoušek s klisnou Charlyn, ale nevyhnul se jedné chybě.

reklama 12D
 
Smolná jedna chyba na posledním skoku první fáze soutěže do 150 centimetrů při CSI v Linci odsunula Kamila Papouška v sedle klisny Charlyn na dvacáté místo. 
 
Tomuto českému jezdci se tentokrát mnohem více dařilo s mladými koňmi. Na parkuru vysokém 120 až 125 centimetrů pro šestileté koně skončil se Stakki Boy-KL třetí. Na Vivano Blue se po čisté jízdě umístil pátý v soutěži pro sedmi a osmileté koně. Ty čekal parkur na výškách 135 až 140 centimetrů. 
 
Pětiletí koně měli překážky 110 až 115 centimetrů vysoké a bez penalizace celým kurzem projel Vanguard Z s Filipem Doležalem. Díky času 83,41 se mohl radovat z druhého místa.
 
Hned dvakrát v TOP10 skončil v soutěži do 135 centimetrů Aleš Opatrný. S Colinem Z byl osmý, s klisnou Jaloubet K Z pak devátý. V jiné soutěži na stejné úrovni se dařilo Elišce Hasnedlové. S Veporou se umístila třetí a s Delisou šestá.
 
Foto: poskytl Kamil Papoušek


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE