Mistrovství světa v Herningu na Jezdci.cz: voltiž, drezura, skoky
reklama 11B

reklama

Matěj Kotalík zvítězil v sobotní chuchelské generálce na Cenu Eliota

 09.10.2021 19:12 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Parkur stupně ST** uzavíral sobotní sportovní dění v Chuchle Areně Praha. Pětadvacet dvojic se ucházelo o vítězství před nedělní tradiční Cenou Eliota, s nejrychlejším časem a bez chyby na překážkách zvítězil Matěj Kotalík s klisnou Danubií.

reklama 12A
Pomalu se blíží k závěru poslední letošní parkurová událost ve sportovním areálu Chuchle Arena Praha. Zahraniční stavitelka Magdolna Erdélyi ještě naposledy před nedělní hlavní Cenou Eliota prověřila startující, a to nejen při závěrečné sobotní stočtyřicítce. 
 
Při neobtížnější sobotní soutěži nebyl nikým překonán čas nechybujícího Matěje Kotalíka, jenž zvítězil s klisnou Danubií. Druhý nejlepší výkon předvedla Alžběta Vojtková s Catarem a pro třetí příčku si dojel Jaroslav Jindra na koni Helios. 
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace