Sledujte ŽIVĚ na EquiTV.cz: 16.10. dostihy Most
reklama 11A

reklama

Marek Klus vítězem pátečního ST* v Hořovicích. Druhý byl Luděk Smaha

 17.09.2021 21:18 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ranč rodiny Opatrných v Hořovicích na Berounsku hostí v těchto dnech mítink Českého skokového poháru. V páteční soutěži ST* zvítězil Marek Klus v sedle Venezie. Stejně jako dalších deset dvojic dokončil bez penalizace, ale v nejlepším čase 71,51.

reklama 12D
 
Druhý za Markem Klusem s Venezií skončil v hlavní páteční soutěži při ČSP v Hořovicích Luděk Smaha v sedle Illusion, třetí pak Alžběta Vojtková na Catarovi 1. 
 
Čtvrtý a pátý řádek výsledkové listiny patřil Alešovi Opatrnému s koňmi Carman a Ligretto 2, na šesté příčce se umístila jeho sestra Jitka s Jersy.
 
Ilustrační foto: Zenon Kisza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace