ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Linda Portychová vstoupila do CSI Exloo devátým místem v Big Tour

 01.09.2021 20:36 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve středu 1. září proběhly první soutěže čtyřdenního programu mezinárodních závodů CSI1* a CSI2* v nizozemském Exloo. Do mítinku vstoupila úspěšně Linda Portychová, jež nechybovala v hlavní soutěži s Copin’s Boyem a patřilo jí deváté místo.

reklama 12B
V nizozemském Exloo se ve středu rozběhl mezinárodní parkurový mítink, při němž je Česká republika zastoupena prostřednictvím dvou jezdkyň, a sice Lindy Portychové a Kristýny Schütte. 
 
Linda Portychová zářila hned při první kvalifikaci (140/145 centimetrů) na sobotní Grand Prix, když s Copin’s Boyem obsadila devátou příčku po bezchybné jízdě. Tato česká jezdkyně dále do Equestrian Centre Exloo přivezla klisnu Falino, s níž byla také bezchybná v soutěži vysoké 135/140 centimetrů. Čtyři trestné body zaznamenala se sedmiletým valachem Jumago ve stotřicítce. 
 
Na úrovni CSI1* startovala také Kristýna Schütte se svými koňmi Constakko’s Boy a Davida de Lux. S oběma však v úvodních soutěžích chybovala a řadila se do konečných částí výsledkových listin. Celá tato parkurová událost vyvrcholí v sobotních odpoledních hodinách v podobě Grand Prix. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Foto: poskytla Linda Portychová 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace