reklama 11B

reklama

Kamil Papoušek zahájil CSI v Ebreichsdorfu třemi vítězstvími

 06.11.2020 21:09 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve dnech 6. až 8. listopadu probíhá v rakouském Ebreichsdorfu mezinárodní mítink, který vyvrcholí nedělní Grand Prix Magna Racino. Při zahajovacím dni si český reprezentant Kamil Papoušek připsal hned tři vítězství. Jedno z nich v hlavní soutěži dne.

reklama 12A
 
V soutěži s obtížností 140 centimetrů na čas nenašel v pátek přemožitele Kamil Papoušek, který sedlal valacha Great Feeling. Zvítězil s časem 55,12 sekundy. V této soutěži startoval také s Warnessem, s nímž ale obdržel čtyři trestné body a zařadil se na 26. příčku. Druhé vítězství tento český reprezentant vybojoval s klisnou Charlyn v kategorii sedmiletých koní. Dále také nechyboval ani v sedle pětiletého valacha Kingston E, s nímž mu rámci CSIH1* patřilo třetí vítězství. 
 
V Ebreichsdorfu startoval také úřadující mistr České republiky Vladimír Tretera. V páteční stočtyřicítce s Gansgsterem V/H Noddevelt zaznamenal jednu chybu a se čtyřmi trestnými body se zařadil na 40. místo. O deset centimetrů nižší parkur absolvoval bez zaváhání s klisnou Glierite a skončil dvanáctý. 
 
Kompletní výsledky můžete nalézt POD TÍMTO ODKAZEM 
 
Foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace