Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11B

reklama

Jiří Tměj vítězem Ceny Písku. S Londonderrym DK byl jediným bezchybným

 04.07.2021 20:08 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 4. července se na kolbišti Zemského hřebčince Písek uskutečnila parkurová Cena města Písku. Na stupni obtížnosti ST** nenašel přemožitele Jiří Tměj s Londonderrym DK, který jako jediný dokázal překonat základní kolo i finále bez penalizace.

reklama 12D
 
Druhý se v Ceně města Písku umístil za Jiřím Tmějem s Londonderrym DK Matěj Kotalík v sedle Cesana V. Ten sice finále zvládl čistě a o více jak 10 sekund rychleji než vítěz, ale čtyři trestné body ze základního parkuru jej zařadily na druhé místo. 
 
Podobně na tom byli také Jiří Papoušek s Cooperem Z a Jakub Štěrba na Heartvitovi ZH, kteří obsadili třetí a čtvrtý řádek výsledkové listiny.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace