reklama 11A

reklama

Famózní jízdu předvedla Portychová v rozeskakování ve Valencii

 14.11.2020 17:14 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V sobotní kvalifikaci na Grand Prix CES Valencia zazářila Linda Portychová s klisnou La Mirage. Rozeskakováním projela s čistým kontem a její čas 74,71 sekund stačil na skvělé druhé místo. Vítězem se stal ukrajinský reprezentant Konstantin Zolin.

reklama 12B

Do rozeskakování sobotní kvalifikace na Grand Prix ve Valencii se probojoval také Aleš Opatrný. Ten ale bohužel s Guccim jednou chyboval a do cíle přivezl čtyři trestné body. S časem 49,29 sekundy si zajistil osmé místo. 
 
Svůj nejlepší sobotní výsledek zaznamenala Viktorie Šusterová v soutěži do 125 centimetrů v sedle valacha Memphis Van’T Hulgenrode. Chybovala jednou a zařadila se na osmé místo. 
 
Kompletní výsledky naleznete ZDE
 
Foto archiv jezdkyně 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace