reklama 11C

reklama

Emma Augier De Moussac skončila šestá ve čtvrteční Silver Tour v Olivě

 12.11.2020 17:20 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve španělské Olivě při Medeterranean Equestrian Tour 2020 bodovala i ve čtvrtek Emma Augier De Moussac. Tentokrát byla bezchybná v parkuru s výškou překážek do 135 centimetrů v sedle klisny N-Balourouge de Semilly. Skončila na šestém místě.

reklama 12B
Ve španělské Olive pokračuje další týden MET 2020, kde opět startují sestry De Moussac, jakožto reprezentantky České republiky. Emma přidala bezchybnou jízdu také s klisnou Homey na úrovni 130 centimetrů v Gold Tour a patřilo jí jednadvacáté místo. 
 
Charlotte Augier De Moussac byla rozvněž bezchybná na parkuru s výškou překážek 125 centimetrů. Bohužel ji ale dvoubodová penalizace za překročení času zařadila na místo patnácté. 
 
Kompletní výsledky z MET 2020 naleznete ZDE
 
Foto archiv jezdkyně


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace