reklama 11C

reklama

Emma Augier De Moussac má za sebou další starty při MET v Olivě

 12.11.2020 08:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sestry Emma a Charlotte Augier De Moussac pokračují v účasti při Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě, kde se opět startuje od úterka. První dva soutěžní dny tohoto týdne startovala pouze Emma s šestiletou klisnou Olivia Van 'T Broekend.

reklama 12A
 
V úterní soutěži pro šestileté koně Emma Augier De Moussac s klisnou Olivia Van 'T Broekend nechybovala a umístila se ex aeqo mezi nejlepšími dvojicemi. Těch bylo bez dvou rovných padesát. 
 
Ve středu se jela finálová soutěž této kategorie a česká jezdkyně se svojí klisnou základní parkur s výškou překážek do 130 centimetrů dokončila opět bez chyby. V rozeskakování však přišlo jedno shození a čtyři body jí odsunuly na 28. řádek výsledkové listiny. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace