reklama 11B

reklama

Emma a Charlotte Augier De Moussac bezchybné na CSI ve španělské Olivě

 07.11.2020 20:33 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká reprezentantka Emma Augier De Moussac překonala v sedle klisny Homey sobotní soutěž do 145 centimetrů při Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě bez chyb na překážkách, pouze s jedním trestným bodem za čas a skončila čtrnáctá.

reklama 12B
 
Bez bodové penalizace absolvovala Emma Augier De Moussac při CSI v Olivě i parkur do 140 centimetrů, tentokrát s klisnou N-Balourouge de Semilly. S ní obsadila 19. místo. V jiné soutěži na stejné výškové úrovni startovala také Charlotte Augier De Moussac s valachem Jules Verne DB. Cílem projela v čase 50,76 sekundy, což znamenalo jeden trestný bod za čas, na překážkách nechybovala a skončila jednadvacátá. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace