ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Do Českého derby přihlášený Global Man doběhl čtvrtý v Lyonu

 28.02.2021 18:16 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Přihláškou do Českého derby disponující Global Man ze stáje Westminster Race Horses finišoval v neděli čtvrtý v Prix Carnaval (2150 m, 16 000 eur) pro tříleté nezvítězivší koně v Lyonu La Soie. Pod Eddym Hardouinem ztrácel na vítěze 4 3/4 délky.

reklama 12B

Pro hnědáka z tréninku Václava Luky mladšího to byl letos již třetí start a druhé dotované umístění. Všechny dostihy své dosavadní kariéry absolvoval v Lyonu, začátkem ledna zde skončil třetí na stejné distanci jako v neděli.

Jeho stejně stará stájová kolegyně Kira při svém francouzském debutu doběhla s Eddym Hardouinem uzavřela doběh v patnáctičlenném poli Prix Ortolan (1800 m, 14 000 eur).

Na snímku: Global Man, foto Luka RacingK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace