ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: Češi v závodním nasazení. Paříž zažije CSI5* Saut Hermes

 16.03.2022 14:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Během třetího březnového týdne můžeme sledovat české reprezentanty na mítincích v západní Evropě. Závodit budou v Belgii nebo ve Španělsku. V Paříži proběhne prestižní CSI5* Saut Hermes. Zimní jezdecký pohár zažije závěrečný mítink.

reklama 12B

 

Čeští parkuroví jezdci jsou v plném závodním nasazení. Ve dnech 15. – 20. března můžeme fandit třeba Alešovi Opatrnému nebo Marianě Michlíčkové, kteří jsou na CSI v Olivě ve Španělsku. Česká ekipa je také ve Vejeru de la Frontera. Tam by měli nastoupit do parkurových soutěží třeba Anna Kellnerová, Sára Vingrálková nebo Anna Marie Vítek a její sestra Kristina Vítek.
 
České barvy se objevují také na závodech v Belgii. CSI v Lieru přilákalo Valentýnu Kukovou a Jaroslava Šímu, zatímco v Opglabbeeku jsou Linda Portychová, Tereza Svobodová a Albert, Adam a Oliver Písaříkovi.
 
Fanoušci parkurů se zaměří i na Paříž. Tam se odehraje prestižní pětihvězdový mítink Saut Hermes, během kterého se představí světová skoková elita. 
 
V Česku se završí Zimní jezdecký pohár. Finálový mítink hostí Královice. V sobotu 19. března pojedou své soutěže vozatajové, o den později se bude skákat. Akci můžete sledovat online prostřednictvím internetové televize EquiTV.
 
Foto: Saut Hermes / Frédéric Chehu


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace