ŽIVĚ na EquiTV.cz Světový pohár CSI2*-W Olomouc, dostihy Karlovy Vary
reklama 11A

reklama

Den starokladrubského koně 2021 zrušen. Slatiňany s novým termínem

 10.05.2021 16:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Národní hřebčín Kladruby se rozhodl kvůli přetrvávajícím protiepidemickým opatřením zrušit tradiční Den starokladrubského koně, který se měl konat 29. května 2021. Velký jezdecký den v hřebčíně Slatiňany proběhne v náhradním termínu.

reklama 12D
 
„Z důvodu protiepidemických opatření musíme s politováním oznámit, že tradiční Den starokladrubského koně, který se měl konat 29. května 2021 v Kladrubech nad Labem, byl zrušen,“ uvedli zástupci Národního hřebčína na svých internetových stránkách.
 
Velký jezdecký den v hřebčíně Slatiňany, který byl plánován na poslední červnovou sobotu, se odkládá na pozdější termín, a to 21. srpna. „Pěvně doufáme, že vás na Velkém jezdeckém dnu ve Slatiňanech budeme moci uvítat,“ dodali pořadatelé akce.
 
Zdroj: NH Kladruby
Foto: Magdalena Straková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace