ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Další české úspěchy v Peelbergenu. Třetí skončila Linda Portychová

 25.09.2021 18:06 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Sobotní program v nizozemském Peelbergenu nabídl vyvrcholení FEI Poháru národů, v němž čeští mladí jezdci skončili na pátém místě. Třetí pozici se podařilo získat Lindě Portychové s klisnou Falino v soutěži do 135 centimetrů. Bodoval i Adam Písařík.

reklama 12B

Pomalu se blíží k závěru mezinárodní parkurová událost v nizozemském Peelbergenu, kde se po celou dobu velmi dobře prezentují zástupci České republiky. 
 
V sobotu vrcholilo finále FEI Poháru národů, v němž český tým mladých jezdců, ve složení Kateřina Tomanová, Anna Held, Linda Portychová a Adam Písařík, obsadil konečné páté místo po obdržení celkem devíti trestných bodů. Dětské české družstvo, které tvořili Klára Hlaváčková, Rozálie Pichrtová, Kateřina Růžičková a Albert Písařík, skončilo s třiadvaceti trestnými body na poslední šesté příčce.
 
Výborně se vydařila speciální dvoufázová soutěž s obtížností do 135 centimetrů Lindě Portychové s klisnou Falino. Po bezchybně zajetých obou fázích jí patřila třetí pozice. Třetí skončila rovněž Klára Hlaváčková s Machare v soutěži s překážkami 115 centimetrů vysokými a šesté místo vybojoval ve stočtyřicítce Adam Písařík s Centoulagem.  
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Foto: Ahmed Al Maawali / poskytla Linda Portychová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace