Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Čeští vozatajové při CAIO4* v Ptakowicích skončili čtvrtí před Slováky

 09.08.2021 19:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V polských Ptakowicích se během uplynulého víkendu konaly mezinárodní závody spřežení, vč. týmové soutěže dvojspřeží CAIO4*. Česká sestava, kterou tvořili Petr Novák, Ota Bareš a Josef Drábek, obsadila čtvrté místo.

reklama 12D
 
Soutěž dvojspřeží CAIO4* v polských Ptakowicích vyhrál domácí celek ve složení Rafal Wojtacha, Bartolomiej Kwiatek a Weronika Kwiatek. Druzí skončili reprezentanti Rakouska a třetí vozatajové z USA.
 
Petr Novák, Ota Bareš a Josef Drábek vybojovali pro Českou republiku čtvrtou příčku, pátí byli Slováci Jozef Mašíř, Miroslav Matúška a Marcela Viochnová.
 

Kompletní výsledky najdete TADY

 

Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace