reklama 11C

reklama

CES Valencia: Opatrný s Forewerem druhý v páteční kvalifikaci na GP

 13.11.2020 15:50 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Při páteční kvalifikaci na nedělní Grand Prix ve španělské Valencii zajel skvělou jízdu Aleš Opatrný. Dvoufázový parkur překonal s Forewerem bez zaváhání a s časem druhé fáze 29,29 sekund skončil druhý. Předjel ho pouze James Smith z Británie.

reklama 12B

Do kvalifikační soutěže v pátek nastoupila i Linda Portychová. „Klisna Falino startovala úplně poprvé v takto obtížné soutěži, která se započítávala do Longines Rankings,“ sdělila své dojmy Portychová. V první fázi náročného parkuru přišly dvě chyby. S osmy trestnými body na kontě patřilo české dvojici jednačtyřicáté místo.

 

Viktorie Šusterová byla bezchybná hned dvěma svými koňmi v soutěži CSI1* na výšce 120 centimetrů. S Latizianou a Memphisem Van’T Hulgenrode skončila na jedenáctém a dvanáctém místě.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 

Foto archiv Jezdci.czK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace