ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Bartoš si odskočil do Pisy pro vítězství, Dominique při návratu třetí

 17.12.2020 15:20 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Tříletý valach Peace Garden ze stáje Scuderia Aichner SRL se ve čtvrtek při svém druhém startu vyčlenil z řad nezvítězivších. Pod Josefem Bartošem jistě ovládl steeplechase pro tříleté koně Premio Prova D'Assaggio v Pise.

reklama 12B

Svěřenec Josefa Váni mladšího zdolal o 3/4 délky suverénní vítězku z listopadového Trevisa Honey Sexy, kterou pro stáj Dr. Charvát odjezdil Ondřej Velek.

V rámci čtvrtečního mítinku se po pěti měsících vrátil na dráhu šestiletý Dominique, který v sedle s Ondřejem Velkem doběhl třetí v proutěných překážkách Premio Szelar na 3500 metrů. Gd3 vítěz z Merana Grand Sud finišoval druhý se ztrátou 3 1/2 délky na vítězného First Dauma.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace