ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Bartoš a Váňa opět v akci: Piton des Neiges třetí v Cagnes-sur-mer

 09.12.2020 16:20 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Stáj Scuderia Aichner SRL a žokej Josef Bartoš ve středu absolvovali další tři starty ve francouzském Cagnes-sur-mer. Svěřenci Josefa Váni mladšího tentokrát oproti úspěšnému pondělí vytěžili pouze jedno umístění, zato v nejbohatším dostihu dne.

reklama 12D
V Prix Jean Gailly de Taurines (3800 m, 36 000 eur) se o něj postaral vítěz letošního Gran Corsa Siepi D’Italia (Gd1) Piton des Neiges. Šestiletý valach se dlouho držel uprostřed pětičlenného pole. Ve druhé polovině dostihu udělal pár skokanských chyb a postupně začal nabírat ztrátu, po pádech dvou soupeřů se však posunul na vzdálené třetí místo. Na vítěze ztrácel 35 délek.
 
Sedmiletý Olle Caballero se v prodejní Prix du Col du Puymorens (4200 m, 16 000 eur) pohyboval ještě tři překážky před koncem kolem páté příčky. V posledním oblouku však nedokázal zareagovat na zrychlení předních koní a finišoval osmý, necelých 14 délek od vítěze.
 
Do cíle se nedostal pouze potřetí v letošním roce startující Kazoo. Desetiletý valach přeskákal téměř celý kurs prodejního dostihu proutěnkářů Prix le Bouif (4000 m, 16 000 eur), když však začal v závěrečném kilometru slábnout a odpadl na chvost pole, Josef Bartoš ho zadržel.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace