Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Ani Opatrný s Forewerem se nevyhnuli v Tokiu chybám. Mají 13 bodů

 06.08.2021 14:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Finišman českého týmu Aleš Opatrný s Forewerem dokončil páteční týmovou kvalifikaci v Tokiu s 13 trestnými body. V součtu tak mají Češi 45 trestných bodů a nelze očekávat, že by tento výsledek stačil na postup do sobotního finále.

reklama 12D
 
Aleš Opatrný na Forewerovi začal velmi pěkně, ale na oxeru s číslem 4 přišla lehká chyba. Druhá pak přišla na devítce, tedy na oxeru s bazénkem. 
 
Stejně jako jeho týmoví kolegové Ondřej Zvára a Anna Kellnerová, také třetí jezdec českého týmu chyboval v závěrečné těžké pasáži. Penalizace čtyřmi body podobně jako u Kellnerové přišla na skoku 13A. 
 
Ani Aleš Opatrný nestihl projet cílem v časovém limitu, a tak ke 12 trestným bodům za chyby na překážkách si musel připočítat ještě jeden bod za překročení času. V jeho případě měl hodnotu 84,72 sekundy.
 
Česká republika má v součtu 45 trestných bodů, což je zatím nejvíce z celků, jejichž všechny tři dvojice parkur dokončily. Nutno však dodat, že doposud čtyřem týmům se to nepodařilo.
 
Další podrobnosti připravujeme!


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace