reklama 11B

reklama

Aleš Opatrný byl dvakrát bezchybný v kvalifikaci na GP ve Valencii

 06.11.2020 17:28 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V pátek 6. listopadu byla zařazena do programu při CES Valencia Autumn Tour další kvalifikační soutěž na nedělní Grand Prix, která byla zároveň započítávaná do Longines Rankings. Tentokrát z českých zástupců vévodil Aleš Opatrný. Skončil jedenáctý.

reklama 12C

Při páteční kvalifikaci na Grand Prix ve Valencii na výšce 145 centimetrů zajel Aleš Opatrný čisté jízdy s oběma svými koňmi. S Gentlemenem vh Veldhof obsadil jedenácté místo, když byl o téměř pět vteřin rychlejší než s Forewerem. S ním se zařadil na místo osmnácté. Dále v této soutěži byly uděleny čtyři trestné body, po jedné chybě, na konto Mariany Michlíčkové s koněm Leeve Jung. Linda Portychová s La Mirage chybovala hned čtyřikrát a zapsala šestnáct trestných bodů.
 
Linda Portychová byla ale úspěšnější při svém pátečním startu v soutěži s výškou překážek do 140 centimetrů, v níž dorazila do cíle s nulou na kontě společně s klisnou Juliett a skončila jedenáctá. Svou třetí páteční bezchybnou jízdu na stejném parkuru přidal Aleš Opatrný s klisnou Elegance a patřilo mu místo sedmé. 
 
Kompletní výsledky můžete nalézt POD TÍMTO ODKAZEM 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace