ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Adam Písařík skončil druhý ve finále Medium Tour v Peelbergenu

 14.05.2022 19:11 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Mezinárodní parkurový mítink v nizozemském Peelbergenu se dostal do svého závěru v sobotu 14. května. Famózní druhé místo obsadil Adam Písařík ve finále Medium Tour, tedy na 145 centimetrech. Jeho bratr Oliver bral desátou příčku v Grand Prix CSI1*.

reklama 12B
Adam Písařík zaznamenal svůj úspěch, tedy druhou příčku ve finále Medium Tour, v sedle klisny Imadra de Laubry poté, co připsal čtyři trestné body na zkráceném parkuru v rozeskakování. Oliver své desáté místo v jednohvězdové Grand Prix vybojoval jízdou bezchybnou společně s Chaccothagem.
 
Spolu s bratry Písaříkovými vyrazila do nizozemského Peelbergenu reprezentovat Českou republiku také Emma Augier De Moussac. Té se podařilo překonat obě fáze parkuru s překážkami do 130 centimetrů bez zaváhání. S valachem Joker de Velroux se zařadila na konečné šestadvacáté místo. 
 

Kompletní výsledky sledujte POD TÍMTO ODKAZEM.

 
Foto: Jiří Písařík 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE