reklama 11A

Živě: Sledujte skvěle obsazenou Cena Eliota 2022 v Chuchle Areně Praha

 09.10.2022 07:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Od pátku 7. do neděle 9. října probíhají v Chuchle Areně Praha parkurové závody, jejichž vrcholem je Cena Eliota. Každý den proběhne kolem 250 startů a do hlavní soutěže nastoupí tři desítky dvojic. Závěrečný den mítinku sledujte živě na EquiTV.cz.

reklama 12B
 
Filip Doležal, Petr Dohnal, Rudolf Doležal, Jaroslav Jindra, Tereza Kleandr, Kateřina Mestenhauserová, Mariana Michlíčková, Alžběta Morávková, Aleš Opatrný, Petra Pařenicová, Viktor Skutecký, Jan Štětina, Denisa Vegrichtová a další známá jména by neměla chybět v Ceně Eliota 2022, která je vypsaná na stupni obtížnosti T*. 
 
V neděli 9. října jí budou od 8:00 hodin předcházet stupňovaná obtížnost do 115 centimetrů, soutěž stupně L** a ST*. Všechny vám nabídne v přímém přenosu EquiTV.cz.
 
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLIKNĚTE)

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY

 

Předběžný program*: 

⏰ 9. 10. 2022 07:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 9. 10. 2022 08:00 hodin – začátek první soutěže
*změna programu vyhrazena!
 
Foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE