ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Živě: Pusťte si Jarní přehlídku plemenných koní 2022 v ZH Písek

 11.03.2022 09:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

V sobotu 12. března se od 11:00 hodin koná v hale Zemského hřebčince Písek druhá letošní Jarní přehlídka plemenných koní. Ti budou nejprve předvedeni na ruce, v odpoledních hodinách pak pod sedlem. Sledovat můžete vše živě na EquiTV.cz.

reklama 12D
 
V rámci přehlídky hřebců v Zemském hřebčinci Písek budou v sobotu 12. března předvedeni hřebci: 2931 Pacific Blue, 2719 Cantos FHP, Number One, 2850 Eldorado 45, 2895 Alantino, 2430 Prezdswit Richter, 2218 Balcamor, 2687 Wrangler ZH, 2718 Volis FHP, Guiro, 2500 Dartoni, 2189 Heartvit ZH a 2559 Cannon Ruevekamp´s Z.
 

On-line přenos sledujte NA TÉTO STRÁNCE

 

Předběžný program*:

⏰ 10:45 hodin – začátek přenosu EquiTV.cz
⏰ 11:00 hodin – prezentace plemenných hřebců na ruce, a to nejprve těch v majetku ZH Písek a následně předvedení plemeníků soukromých chovatelů
⏰ 12:45 hodin – skokové ukázky plemenných hřebců pod sedlem, na zkráceném parkuru
*změna programu vyhrazena
 
Foto: Jiří Kvasnovský, poskytl ZH Písek


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace