Sledujte ŽIVĚ na EquiTV.cz: 16.10. dostihy Most
reklama 11B

reklama

Živě: Nenechte si ujít tiskovku a losování Evropského poháru žokejů

 18.09.2021 10:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Startovní listiny letošního Evropského poháru žokejů včetně jezdeckého obsazení a startovních čísel budou již tradičně zveřejněny na velké tiskové konferenci v Chuchle Areně Praha. Přímý přenos najdete ve středu 22. září od 10:00 na EquiTV.

reklama 12C
 
Tři dny před sedmým ročníkem Evropského poháru žokejů proběhne přímo v jeho dějišti tradiční tisková konference, spojená s oznámením jezdeckého obsazení v jednotlivých dostizích a losováním startovních čísel. Zazní na ní řada podrobností a zajímavostí včetně představení všech účastníků EJC.
 
Tisková konference proběhne ve středu 22. září od 10:00 na terase tribuny Chuchle Areny Praha a vy můžete být naživo u toho prostřednictvím přímého přenosu internetové televize EquiTV.
 
Ze zhruba dvouhodinové akce vzejde definitivní podoba startovních listin dostihů sedmého ročníku EJC, které se poběží v sobotu 25. Září za účasti špičkových žokejů z deseti různých zemí. Hlavní dostih EJC Leram Million je dotovaný částkou 1,2 milionu korun.
 

Stream z tiskové konference najdete NA TÉTO STRÁNCE

 

Ilustrační foto: Ivan Krejza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace