reklama 11B

Živě na EquiTV: Sledujte patnácté Pražské skokové derby na Gabrielce

 08.10.2022 07:45 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

V sobotu 8. října se v areálu Pražského jezdeckého klubu Gabrielka v městské části Nebušice koná patnáctý ročník Pražského skokového derby. Již tradičně ho bude přenášet živě internetová televize EquiTV.cz. Sledovat můžete i rámcové soutěže.

reklama 12B
 
Rámcový program Pražského skokového derby začne předběžně v 9:00 hodin. Připraveny jsou celkem čtyři soutěže od ZM, přes Z a dvoufázové skákání do 110/120 centimetrů až po hlavní derby soutěž s překážkami do 120 centimetrů. 
 
Start patnáctého ročníku tohoto tradičního klání, na jehož kilometrovém kurzu jsou kromě parkurových skoků i terénní překážky, je plánován na 14. hodinu.
 
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLINĚTE)

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY

 

Předběžný program*: 

⏰ 8. 10. 2022 08:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 8. 10. 2022 09:00 hodin – začátek první soutěže
⏰ 8. 10. 2022 14:00 hodin – začátek Pražského skokového derby
*změna programu vyhrazena!
 
Foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE