reklama 11B

Živě: Grand Prix Jana Kutěje uzavírá parkurovou sezonu 2022 v Olomouci

 09.10.2022 07:15 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

O tradiční zakončení parkurové sezony v Equine Sport Center Olomouc se postará ve dnech 7. až 9. října Grand Prix Jana Kutěje. Tato hlavní soutěž je opět vypsaná ve třech kategoriích na úrovni L**, S** a ST**. Nedělní vrchol sledujte živě na EquiTV.

reklama 12B
O tradiční zakončení parkurové sezony v Equine Sport Center Olomouc se postará ve dnech 7. až 9. října Grand Prix Jana Kutěje. Tato hlavní soutěž je opět vypsaná ve třech kategoriích na úrovni L**, S** a ST**. Nedělní vrchol sledujte živě na EquiTV.
 
Mezi účastníky nejvyšší úrovně Grand Prix Jana Kutěje 2022 nechybí obhájkyně loňského vítězství Natálie Ulčová s Demontem. Se svými koňmi jsou dále nahlášeni Radovan Cibere, Jana Francová, Marek Hentšel, Jiří Hruška, Veronika Jelínková, Marek Klus, Natálie Kovářová, Martin Šoupal, Jan Zwinger a další.
 
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLIKNĚTE)

STARTOVNÍ A VÝSLEDKOVÉ LISTINY

 

Předběžný program*: 

⏰ 9. 10. 2022 08:15 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 9. 10. 2022 08:30 hodin – začátek první soutěže
*změna programu vyhrazena!
 
Foto: Jenda Andrash


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE