reklama 11D

Základní zkoušky výkonnosti hřebců ČT 2021 z Tlumačova ŽIVĚ na EquiTV

 02.06.2021 08:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci se Zemským hřebčincem Tlumačov vám ve středu 2. června nabízí přímý přenos ze Základních zkoušek výkonnosti hřebců po testační odchovně. Program začíná v 9:00 hodin, on-line přenos v 8:45 hodin.

reklama 12B

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Zemský hřebčinec Tlumačov připravuje mladé tříleté hřebce ČT z testační odchovny Buňov na základní zkoušky výkonnosti. Základní zkoušky výkonnosti se budou konat v areálu hřebčince dle platného kalendáře akcí pro rok 2021 ve středu dne 2. června od 9:00 hodin.
 
Akce bude přístupná pro veřejnost a pro konání zkoušek budou platit aktuální epidemiologická opatření. Pro zvýšení dostupnosti zájemcům o akci bude tato chovatelská akce přenášena on-line na stránkách EquiTV.cz.
 
Základní zkoušky výkonnosti bude absolvovat celkem třináct hřebců, z toho jeden hřebec v majetku soukromého majitele a dvanáct hřebců v majetku hřebčince. Dva z nich určeni k prodeji nejsou, jeden zůstává v majetku ZH Tlumačov a bude dále sportovně testován a osm hřebců je v den konání zkoušek po jejich absolvování určeno k prodeji. Všichni mladí hřebci jsou v dobrém výživném a zdravotním stavu. Při vážném zájmu o nákup hřebce je možné se přihlásit do e-aukce.
 
Další podrobnosti najdete na stránkách ZH Tlumačov POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský
Zdroj: ZH Tlumačov


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE